Kocaeli Yangın Kapısı

İZMİT KAPI – İZMİT YANGIN KAPISI İzmit Çelik Kapı Ve Yangın Kapısı Konusunda Kocaeli'nin Profesyonel Kapı Tedarikçisi İzmit Kapı.

Kocaeli Yangın Kapısı

Kocaeli Yangın Kapısı

0532 624 39 47

Yangın kapıları, insan hayatı için büyük önem taşır. Kocaeli Yangın Kapısı Olası yangın durumlarında, olay yerinin acil tahliye edilmesine imkân sağlar. Özellikle kalabalık kitlelerin yaşadığı alanlarda ve insan hareketliliğinin yoğun olduğu mekânlarda daha da büyük önem arz etmektedir.

Fonksiyonel olduğu kadar dekoratif tasarımlara da sahip olan yangın kapıları, camlı yangın kapıları, acil çıkış kapıları ve sac kapılar olarak şık tasarlanmış mekânların ve görselliğin ön planda tutulduğu estetik kaygı güdülen alanların konseptine ve renklerine uygun olarak imal edilme seçeneklerine de sahiptir.

Yangın Kapısı

Kocaeli Yangın Kapısı

Yangın Kapısı en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlayan nitelikli kapıdır. Yangın çıkış kapıları belli bir süre duman gaz ve alevlerin geçmesini önleyecek özellikte olmalıdır. Metal malzemeden üretilen kapı üzerinde panik bar kilit sistemi kullanılmaktadır. Can ve mal güvenliğiniz için yangın merdiveni kapısı önem arz etmektedir.

Yangın kapıları mekânların kullanım amaçlarına göre tek kanat yangın kapısı veya çift kanat yangın kapısı olmak üzere iki çeşitte de farklı ölçülerde üretilmektedir. Yangın kapıları beraberinde kullanılan tüm bileşenleri ( panik bar, kol, kilit, menteşe, kapı hidrolik, giyotin vs.) ile birlikte uluslararası geçerliliği olan standartlara uygun şekilde üretilip uygulaması yapılmalıdır. Kocaeli Yangın Kapısı, EN 1634-1 normuna göre laboratuvar ortamında gerçek fırınlarda test edilmiş ve 60, 90, 120 dakika sertifikalarını almıştır.

YANGIN ÇIKIŞ KAPILARI ÜRÜN BİLGİSİ:

Panik bar; Kapının üzerine yerleştirilen banik bar sayesinde yangın esnasında kapının kolayca açılabilmesi sağlanmış olur.

Kapı İtici; Yangın kaçış merdiveninin, yangının bulunduğu yerden izole edilmesi gerekmektedir. Yangın kapıları üzerine kapının açıldıktan sonra kendiliğinden kapanmasını sağlayan sistemdir.

Kapı kilidi ve kol; Yangın kapılarının dışardan içeri giriş için kullanılmasına olanak sağlarlar.

Yangın kapıları İstenilen ebatlarda yapılabilir.

Kocaeli Yangın Kapısı Tek kanat çift kanat seçenekleri vardır.

Yangın kapılarında TSE önemlidir

90 ve 120 dk

TSE li

 

Kocaeli Yangın Kapısı

0532 624 39 47

İZMİT KAPI – İZMİT YANGIN KAPISI

İzmit Çelik Kapı Ve Yangın Kapısı Konusunda Kocaeli'nin Profesyonel Kapı Tedarikçisi İzmit Kapı.

0532 624 39 47

error: Content is protected !!