Banyolarında estetiğe ve hijyene önem verenler için İZMİTÇELİK KAPI Dekorasyon tüm duşakabin sistemleri ve modellerinde kurulum hizmeti sunuyor. Profesyonel ekibiyle kısa sürede kurulum işlemini tamamlayan firma, duşakabin modelleriyle ürünlerinin işlevselliğinin yanısıra sızdırmazlık garantisi de sağlıyor. Kurulum sonrası kullanımda sorun yaşanmaması için gereken tüm test ve kontroller yapılıyor. Müşterilere doğru kullanım yöntemi ile ilgili bilgi veriliyor.

İzmit Kocaeli Duşakabin modelleri

Müşterinin beğenisine gore farklı duşakabin modelleri için kurulum hizmeti veriliyor. Camdan menteşeli duş kabini, hidrolik menteşeli duş kabini, asansör menteşeli duş kabini, cam duşakabinler, özel cam kabin panelleri, oval duş teknesi üstü duşakabinler, kare duş teknesi üstü duşakabinler, küvet üstü duşa kabinler, kompakt sistemler, her tür duş sistemi ve duşakabin aksesuarlarının kurulumu profesyonel ekibin özenli ve talimatlara uygun işçiliğiyle kısa sürede gerçekleştiriliyor.

Uzun süreli kullanım garantisi,

Her geçen gün yeni duşakabin tasarimlari, farklı renk ve model seçenekleri, alternatif cam desenleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ancak bu ürünlerin hassasiyetle ve teknik detaylara uygun olarak doğru kurulumu uzun süreli  kullanım açısından çok önemli. Bu hassasiyet uzun süreli kullanım garantisini beraberinde getiriyor.

Banyolardaki konfor ve şıklığın göstergesi,

Banyolardaki konfor ve şıklığın göstergesi dusakabinlerin, mühendislik ve tasarım harikası modellerin mutlaka her modele özgü teknik talimatlara uygun kurulmasi gerekiyor.

İzmit Kocaeli Tadilat hizmetleri,

Yaşamımızı sürdürdüğümüz evlerimiz, yazlık ya da işyerlerimizde zaman zaman tadilata ihtiyaç duyar. Böyle zamanlarda onarım ve tadilat için İZMİTÇELİK KAPI Dekorasyon profesyonel ekibiyle müşterileri için ekonomik çözümler üretir.

Hayati kolaylaştırmak icin,

Her geçen gün daha da zorlaşan gündelik hayatta evimizde ya da isyerinizde karşınıza çıkan sorunların giderilmesi için kolaylıklar sunuyor.İZMİT ÇELİK KAPI Dekorasyon müşterileri için hayatı kolaylaştırıyor . Kapıların menteşeleri eskidiyse, pencerelerin altından su siziyorsa , parke zeminler kabardiysa, mutfaktaki su borusu delindiyse, lavabo kırıldığında, klozet su damlatiyorsa, armatürler bozulduysa, banyodaki küvet catladiysa çözüm İZMİT ÇELİK KAPI Dekorasyonda.

Ev ve işyerlerine yönelik hizmetlerimiz,

Alçıpan örme duvar, elektrik tesisatı işlemleri, su tesisatı hizmetleri, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, Kartonpiyer.,seramik, mutfak dolabı kurulum ve onarımı, parke hizmetleri, Amerikan kapı, çelik kapı kurulumu, genel bakım ve onarım hizmetleri, mobilya tamiratı, tezgah çözümleriyle profesyonel teknik ekibimiz hayatınızı kolaylaştırıyor. Ev ve işyerlerinde konfor ve güzellik katıyor.

İZMİT ÇELİK KAPI

İzmit Kocaeli Duşakabin - 0 532 624 39 47

İzmit Kocaeli Duşakabin - 0 532 624 39 47

İzmit- Derince - Körfez - Kartepe - Kandıra –Gölcük-Başiskele-Karamürsel-İzmit tadilat işleri ...

İNCELE
İzmit Kocaeli Laminant Parke - 0 532 624 39 47

İzmit Kocaeli Laminant Parke - 0 532 624 39 47

İzmit- Derince - Körfez - Kartepe - Kandıra –Gölcük-Başiskele-Karamürsel-İzmit tadilat işleri ...

İNCELE
izmit Çelik Kapı Montajı - 0 532 624 39 47

izmit Çelik Kapı Montajı - 0 532 624 39 47

İzmit Çelik Kapı olarak,İzmit,Kocaeli Ve İlçelerinde olmak üzere toptan ve parakende çelik k

İNCELE