Yönetici / 2018-06-27

Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması zor hatta imkansız olan kapılardır.

İzmit Çelik Kapı, alınacak kapının güvenliğinin bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş olmasına, kilidin oturacağı bölgenin sağlamlığına, kapı menteşesinin ayarlanabilir olmasına, çift contalama sistemi ile kolayca kapanmasına ve kapının modüler olması gerektiğine dikkat çekti.

Kapı tercih ederken  güvenlik için TSE belgesi istemek gerekiyor.

Çelik kapı bir insan ömrü boyunca bir ya da iki kez alınır. Bu sebeple tüketicilerin çok iyi araştırma yapmaları gerekir.

Bir çelik kapıda kullanılan kilidin sağlam olmasının kilidin oturacağı bölgenin de sağlamlığıyla orantılı olduğunu aktaran Pekgüzel, “Örneğin, temeli sağlam olmayan bir binanın üzerine çıkılacak katlar ne kadar dayanıklı olursa olsun en ufak bir sarsıntıda yıkılma tehlikesi vardır. Çelik kapının temeli kilidin oturacağı bölgedir. Kilit için yeterince dayanıklı bir bölge sunamayan çelik kapılar, en sağlam kilit kullanılsa bile kolayca açılır.

Bu nedenle hırsızlığa karşı anahtarın girdiği bölgenin erişilmezliği sağlanmalıdır. Çelik kapılarda bu bölgeyi koruyan bir rozet sistemi bulunur. Bu rozet sistemin keskiyle yerinden çıkarılmayacak sağlamlıkta olması gerekir. Öte yandan kapı menteşesi ayarlanabilir olmalıdır. Bu özelliğe sahip kapılar içinde bulundukları binanın her türlü esnemesine ve zeminin oturmasına karşı kolayca ayarlanarak eski haline getirilir. Kaynaklı sabit menteşeli çelik kapılar, bu özelliğe sahip değildir.”

Çelik kapının kapanma kalitesi kapının gerçek kalitesini gösterirken çift contalama sistemine sahip olması da ses, sıcak, soğuk, toz ve haşeratları içeri sokmaz.Öte yandan göz zevkinizin veya modanın zamanla değişeceğini ya da aynı kapıyı görmekten sıkılacağınızı düşünüyorsanız, alacağınız çelik kapının modüler olmasına özen göstermelisiniz.

Modüler çelik kapıların dış kaplamaları dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Böylece kapıyı komple değiştirmeden, evinize her hangi bir zarar vermeden görünüşünü farklılaştırabilirsiniz. Ayrıca çelik kapı aldığınız şirketin satış sonrası tam ve sorunsuz destek verdiğinden emin olmalısınız.

İyi bir çelik kapının evinize sadece güvenlik değil aynı zamanda estetik değer ve prestij katacağını unutmayın

BİRDE BAŞKALARINI İSMİNİ KULLANARAK SATIŞ YAPAN ÇAKALLAR VAR ORTALIK TA  SATANLARA DİKKAT ETMELİYİZ 

AMA AZ KALDI İSİMLERİNİ TEK TEK YAYINLAYACAM

ÇÜNKÜ ORTALIKTA DOLANDIRICI ÇOOKK VAR .?

İZMİT çELİK kAPI

izmitcelikkapi.net    
    kocelicelikkapi.xyz    
    kocelicelikkapi.site    
    kocelicelikkapi.online
    izmitparke.xyz    
    izmitparke.online    
    izmitparke.com    
    kocelicelikkapi.net    
    kocelicelikkapi.com    
    izmitcelikkapi.com.tr    
    izmitcelikkapi.site    
    izmitkapi.site    
    izmitcelikkapii.com            
    izmitcelikkapii.com